I. SLOVENSKÁ DORASTENECKÁ LIGA
ročník 2008, 6. kolo
VRANOV nad TOPĽOU, 18. a 19. októbra 2008

Lekár turnaja MUDr. Dušan KOSTOVČÍK vykonáva pred turnajom povinnú lekársku prehliadku borcov
Úradné váženie zodpovedne vykonával hlavný rozhodca turnaja Ing. Miroslav JAKUBÍK z Bratislavy
Losovanie otvoril riaditeľ turnaja Mgr. Marián SMOLÁK (v strede) a samotné losovanie viedol hlavný rozhodca
Ing. Miroslav JAKUBÍK (vľavo)
Rozhodcovia turnaja, zľava: Štefan MAJOROSI, Jaroslav JAKUBÍK, Peter JACHMAN, Belo ČIŽMÁR a hosť
z Litvy Vytas GURSKAS
Turnaj bol otvorený zápasom žiakov do 35 kg medzi Viliamom TANKÓM z OBK Tomášikovo a Attilom VÁRADIM  zo Slovenského Nového Mesta
Tréner Litovského oddielu Kaunas Boxing club GOGAS Gediminas MARČIULYNAS sekunduje svojho zverenca - žiaka do 38 kg Mantasa KLIUČAKASA
Tréneri BC Slovakia Bratislava Martin STRASZER
(v ringu) a Todor SOMOV sekundujú svojho zverenca - žiaka do 38 kg Juraja POLLÁKA
Rozhodca Peter JACHMAN dvíha ruku na znak víťazstva Matúšovi ZUPKOVI z oddielu BC Agent 007 Team Slovenské Nové Mesto po víťazstve nad Adamom RIGOM
Po skončení zápasov prvého dňa pre trénerov a funkcionárov domáci oddiel usporidal banket, ktorý otvoril riaditeľ turnaja Mgr. Marián SMOLÁK (vľavo)
To, že pohostenie bolo skutočne na úrovni je vidieť aj na zástupcoch oddielov BC Galanta, Box Team Lučenec, BC KN Zlatná na Ostrove, ale aj rozhodcu z Bratislavy
Na bankete vznikli aj nové priateľstvá, ako napríklad v tomto prípade Ing. Miroslav JAKUBÍK (vľavo) a tréner
z Litovského Kaunasu Gediminas MARČIULYNAS
Pekný finálový zápas videli prítomní diváci vo finále hmotnosti do 38 kg medzi Mantasom KLIUČAKASOM
z Kaunasu a Matúšom ZUPKOM zo Slov. Nového Mesta
Tréner BC Agent 007 Team Slovenské Nové Mesto Juraj SEMAN sekunduje žiaka do 38 kg Matúša ZUPKA
v bojovnom zápase z boxerom Litvy
Tréner OBK Tomášikovo Ladislav KARÁCSONY môže byť so svojim zverencom Mikulášom FERDINANDOM spokojný, veď od zápasu k zápasu sa zlepšuje
Súboj žiakov do 60 kg medzi Martinom DELY z MŠK Vranov nad Topľou (červený) a Dánielom HERCEGOM z OBK Tomášikovo. Sleduje rozhodca Štefan MAJOROSI
Pekný súboj v ringu zviedli vo finálovom boji zahraniční borci - žiaci do 60 kg Kestutis JUOZOKAS z Kaunasu
(červený) a Patrik BALOK z BC Palaestra Praha (CZE)
Súboj mladších dorastencov do 57 kg medzi Ľubošom FERDINANDOM z OBK Tomášikovo (červený) a Norbertom LAKATOŠOM zo Slovenského Nového Mesta
Rozhodca Štefan MAJOROSI zdvihnutím ruky ako víťaza označil Jána DELINGA z MŠK Vranov nad Topľou po víťazstve nad Máriom HALAJOM z Lokomotívy Košice
Tréner BC Palaestra Praha Ján BALOG sekunduje svojho zverenca - mladšieho dorastenca do 60 kg Alexandra ANDRLEHO
Pekný súboj v ringu predviedli mladší dorastenci do 66 kg Henrik BAGIN z ŠKP Bratislava (červený) a  Richard SÍPOS z OBK Tomášikovo
Majstrami Slovenska v kategórii straších žiakov sa stali boxeri MŠK Vranov nad Topľou. Ceny za prvé miesto im odovzdal prezident SABA Mikuláš VAREHA (vľavo)
Druhé miesto v kategrii žiakov v ligovom ročníku 2008 obsadilo družstvo BC Galanta, ktoré na turnaj viedol
Mgr. Pavol HOSNÉDL (vzadu)
Tretiu priečku v kategórii žiakov v roku 2008 obsadilo družstvo BC Lokomotíva Košice, ktoré na turnaj doviedli Rafael HORVÁTH (vpravo) a Pavol JANOČKO. Diplomy odovzával úpprezident SABA Mikuláš VAREHA
Majstrami Slovenska pre rok 2008 v kategórii mladší dorast sa stali boxeri MŠK Vranov nad Topľou pod vedením trénerov Mariána MOLÁKA a Mgr. Mariána SMOLÁKA
Druhé miesto v kategórii mladší dorast pre rok 2008 získalo družstvo BC Lokomotíva KOŠICE
Na treťom mieste v kategórii mladší dorast pre rok 2008 skončilo družstvo BC GALANTA
Prezident SABA Mikuláš VAREHA odovzdáva diplom a medaile za prvé miesto v kategórii starší dorast trénerovi oddielu BC Považan Nové Mesto nad Váhom
Františkovi HORŇÁKOVI
Tréner BC Považan Nové Mesto nad Váhom František HORŇÁK (vľavo) priviedol svoje družstvo staršieho dorastu až na ten najvyšší piedestál a získal s ním titul majstra Slovenska na rok 2008
Na druhom mieste v kategórii starší dorast pre rok 2008 skončilo družstvo BC Galanta
Na treťom mieste v kategórii starší dorast pre rok 2008 skončilo družstvo MŠK Vranov nad Topľou
Viceprimátor mesta Vranov nad Topľou Ing. Igor ŠESTÁK v rozhovore s prezidentom SABA Mikulášom VAREHOM. Za nimi viceprimátor Dubnice n./V. Ing. Jaroslav ŠLESAR
Predsednícky stôl, zľava: Bc. Eva SMOLÁKOVÁ, Ing. Miroslav JAKUBÍK, Mgr. Milan MARKO a hlásateľ František KUŠNÍR